Productomschrijving
Dit is de op 1 na grootste maat ronde kralen. Deze kralen zijn heel fijn om te gebruiken in bijvoorbeeld een speelkoord, maar ook aan een ketting of bijtring doen ze het goed (al dan niet in combinatie met kleinere ronde kralen)
Op de tweede foto zie je van links naar rechts de kleuren Mintgroen, Candy Pink, Zachtgeel en Lavendel;
Op de derde foto zie je van links naar rechts de kleuren Zachtgeel, Mintgroen, Violet, Zachtroze en Zachtgrijs;
Op de vierde foto zie je van links naar rechts de kleuren Zachtgeel, Oranje, Girly Pink, Violet en Orchidee;
Op de vijfde foto zie je van links naar rechts de kleuren Zachtturquoise, Zachtgeel, Zachtroze en Vergrijsd Paars;
Op de zesde foto zie je van links naar rechts de kleuren Zalmroze, Zachtgeel, Vergrijsd Groen, Poederblauw en Poederlila.
Op de laatste foto zie je alle maten ronde kralen naast elkaar. Van links naar rechts 9 mm, 12 mm, 15 mm, 19 mm en 22 mm.
Recente artikelen
19 mm - Zachtgeel
€0,45